Nabízíme

Nabízíme Vám kompletní péči o Vaše nohy a chodidla jak klasickou, tak wellness pedikúrou, mokrou i suchou. Odstranění kuřího oka, úpravu a lakování nehtů na nohou klasickým lakem a gel-lakem (na nohou vydrží až 4 týdny). Naše pedikérka Vlaďka se postará o Vaši 100% relaxaci a pohodlí.

Klasická pedikúra obsahuje ošetření bruskou NEBO masážní vodní lázeň, ošetření a začištění nehtů, ořezání plosek nohou, zabroušení a vyhlazení plosek nohou.

Wellness pedikúra (pro Vaši maximální relaxaci) obsahuje ošetření bruskou NEBO masážní vodní lázeň, ošetření a začištění nehtů, ořezání plosek nohou, zabroušení a vyhlazení plosek nohou, promazání relaxačním změkčovačem chodidel, relaxační masáž pro správné prokrvení karpálních cest, uvolnění ztuhlých bodů na nohou.

pedikura1
Manikúra u nás to je péče o Vaše ruce od klasického mokrého ošetření až po P-shine. V naší nabídce najdete lakování nehtů jak klasickým lakem, tak gel-lakem (na rukou vydrží až 2-3 týdny), P-shine, klasickou manikúru, wellness manikúru.


Prodlužujeme řasy jak klasickou metodou „řasa na řasu“ tj. na každou Vaši jednotlivou řasu je aplikována jedna řasa, tak objemovou metodou (nazývaná také 3D řasy, 5D řasy, extra volume, russian volume). Při objemové metodě je na jednu řasu klientky aplikováno více jemných řas (dle síly přírodní řasy obvykle 3-5ks tloušťky 0.07 nebo 0.05), díky tomuto postupu je docíleno extra bohatého vzhledu při zachování maximální jemnosti řas, které jsou na dotek téměř nerozeznatelné od řas přírodních.

Naše stylistka má dlouholetou praxi a certifikát jak na klasické, tak objemové prodlužování řas a na zdobení řas. Je držitelkou certifikace Lash Expert. Co se týká materiálu, pracujeme výhradně se značkou Blink Lashes (řasy, lepidla i pomocné tekutiny), jejichž všechny výrobky jsou atestované. Ke každému novému setu řas obdržíte kompletní instrukce péče o řasy a kartáček na rozčesání. Další doplňkové produkty (odličovače, čistící kartáčky, barevné kartáčky, fixéry) si můžete po konzultaci objednat u naší stylistky.

V našem salonu pracujeme s vlasovou kosmetikou L’Oréal, která patří pod mezinárodní značku a jedná se o vysoce kvalitní profesionální produkty. Naše kadeřnice Renata má dlouholetou praxi a zároveň nezapomíná sledovat módní trendy a průběžně se vzdělávat. 

Nabízíme Vám odborné poradenství v péči o Vaše vlasy, barevnou typologii a vhodné přípravky, aby Váš účes zůstal krásný až do příští návštěvy salonu.

 V našem salonu si můžete dopřát kompletní kosmetické ošetření nebo si vybrat jednotlivé úkony z široké nabídky našich služeb. Pracujeme s kosmetikou zn. Nafigate - jedná se o českou značku bez parabenů a zbytečné parfemace, která současně využívá moderní technologie na bázi nanovláken a molekul kyseliny hyaluronové. Všechny výrobky jsou vyráběny také v malospotřebitelském balení, takže si svůj oblíbený krém či sérum můžete u nás objednat a zakoupit.

Na ošetření obočí a řas (barvení, trvalá) používáme německé výrobky zn. Refectocil. Výhodou je jednoduchá a spolehlivá aplikace, rychlé působení a vynikající barevný výsledek, který vydrží až 6 týdnů.

Provádíme také depilace teplým voskem a aplikaci parafínového zábalu, který obzvlášť v zimním období působí blahodárně na ruce a nehty.Všechny masáže v našem salonu jsou prováděny zkušeným fyzioterapeutem. Masér je Vám k dispozici ve čtvrtek vždy mezi 13-21h. Vzhledem k obsazenosti doporučujeme rezervaci termínů s dostatečným předstihem (2-3 týdny).

Můžete si u nás dopřát jak klasickou relaxační masáž, tak masáž sportovní a nebo ruční lymfatickou masáž. Masáže nabízíme jak ve variantě celkové, tak i jako částečnou masáž (záda a šíje nebo nohy). Délka trvání celotělové masáže je 90 minut, částečná masáž pak trvá 50-60 minut.

Nabízíme Vám opalování v soláriu Luxura 520 od firmy Hapro, osazeném trubicemi Solarium OK Maximus Line s reflektorem - tyto trubice byly vyvinuty s ohledem pro maximální, ale bezpečné a déle trvající opálení. Podléhají aktuálním zákonným evropským normám a splňující platnou normu ČSN EN 60335-2-27/A1/A2. Cena za opalování je 12,-/min. Vhodnou solární kosmetiku zakoupíte na našem baru, nabízíme zn. Tannymax, Emerald Bay a Supertan.